ארכיון הקטגוריה: טיפים חשובים

רומנטי

5  טיפים לירח דבש מושלם

אם תשאלו רומנטיקנים אמיתיים, הם יגידו לכם שירח דבש מושלם צריך לכלול נטו את האהבה שלכם. אבל בכדי לשדרג אפילו עוד יותר את ירח הדבש, הכנו לכם מספר טיפים מובילים לירח דבש מהשמיים? בואו נתחיל עם אחד הדברים החשובים, עניין הלוקיישן.

אין ספק, זה הכול עניין של לוקיישן, כמו שחכמים מאיתנו כבר אמרו בעבר לא פעם. אם כך, היכן תבחרו לבלות את ירח הדבש שלכם? בכל תקופה אחרת היינו ממליצים לכם לתפוס טיסה לחו"ל ולהתפנק על החיים האלו. יחד עם זאת, בתקופה הנוכחית זה מעט בעייתי בעקבות ענייני קורונה. אם כך, אנחנו רוצים לדבר אתכם על אחד הלוקיישנים הכי מטריפים במחוזותינו- סובב כנרת. שקלתם צימר ירח דבש עם בריכה פרטית מול הכנרת? חוויה עילאית! המידע הבא בחסות צוות המומחים של חברת מאסטר סייל, תוכלו למצוא אותה בכתובת https://master-sale.co.il ולקבל מידע לגבי ציוד לאירועים.

 

בחירת לוקיישן מוצלח לירח דבש

אם עדיין לא יצא לכם לחשוב על לוקיישן מוצלח לירח דבש, אנחנו רוצים להמליץ לכם על צימר מול הכנרת עם כל הפרטיות שבעולם. קחו לכם 100% שלווה ופסטוראליות מול ימת הכנרת, עדיף גם עם איזה עיסוי שוודי טוב. ומאחר שהעניין חייב להיות מושלם, אנחנו נמליץ לכם גם על ארוחת בוקר שהיא חוויה קולינארית בפני עצמה. ברוב מתחמי הצימרים בצפון תוכלו להנות גם מארוחות בוקר שיותירו אתכם שבעים ומבסוטים, עם כפתור אחד פתוח בג'ינס.

 

יהיה כדאי לדאוג לכל הציוד הנדרש מראש

תדאגו לכל הציוד שאתם צריכים מראש. מתכננים שכירת גנרטור בכדי לבשל בטבע ולצרוך חשמל? יהיה כדאי לשכור גנרטור מחברת מאסטר סייל ולהנות הצטיידות מדויקת. מעבר לגנרטורים, ניתן גם לשכור מערכות ישיבה שניתן לקחת עמכם לטבע, אוהלי הצללה ועוד.

 

מופע מוסיקלי לירח דבש תמיד מבורך ורומנטי

מוסיקה זה תמיד מעולה, לכן אנחנו רוצים שתשקלו לחיוב שכירת מופע מוסיקלי. ישנם המון סוגים שונים של הרכבים שיכולים להגיע לערב המיוחד שלכם ולנגן נטו עבורכם. שמעו לנו, מדובר בחוויה של ממש, מומלץ מאוד. אם תרצו, תוכלו גם להזמין מופע יחיד שאינו מצריך התעסקות עם הרכב מוסיקלי שלם.

 

מכונות פירוטכניקה לחגיגות פרטיות וירח דבש

אם תרצו, מכונות פירוטכניקה עשויות לשדרג משמעותית את ירח הדבש שלכם. ישנן מכונות פירוטכניקה מסוגים שונים, כולל גם מכונות זיקוקין אשר יכולות לייצר תחושה רומנטית למדי. מומלץ מאוד, קחו את זה בחשבון.

 

אלכוהול, פינוקים ומה שבין לבין

והדבר האחרון שמומלץ לזכור הוא, כל נושא האלכוהול והפינוקים. אוהבים קינוחים ויין משובח? אם אתם הולכים לבסוף על צימר ירח דבש בצפון, יהיה כדאי לעצור בדרך ביקב מקומי ברמת הגולן. שם תוכלו לרכוש יין משובח ומקומי, אותו תוכלו לפתוח בערב בצימר מול הכנרת.

 

ירח דבש

לב

יתרונות וחסרונות בזוגות ידועים בציבור

זוגות רבים בישראל בוחרים לחיות את חייהם כ"ידועים בציבור".

פירוש הדבר הוא שהזוג מקיים משק בית משותף וחי במגורים משותפים, אך הוא לא רשום כזוג נשוי ברבנות.

הסיבות לכך יכולות להיות רבות – לרוב מדובר בבני זוג שאינם רשאים להתחתן ברבנות, אך ישנם זוגות שרשאים לעשות זאת ובוחרים בכל זאת לחיות כידועים בציבור.

מהם היתרונות והחסרונות בצורת חיים כזאת?

 

יתרונות הידועים בציבור

ככל שעוברות השנים, ישנם נושאים בהם מדינת ישראל הופכת לפחות שמרנית מבעבר. פעם לא הייתה הכרה רשמית בזוגות שחיים ביחד אך אינם נשואים, ובטח לא בילדים שנולדים לזוגות כאלו. גם היום נושא זה עדיין לא מוסדר בחקיקה, ולכן באופן רשמי לא מעוגן בחוקי מדינת ישראל.

עם זאת, הפסיקה של בתי המשפט בישראל מגלה הבנה כלפי נושא זה, ובשנים האחרונות נוהגת להשוות את הזכויות של ידועים בציבור לאלו שמקבל זוג נשוי בתחומים רבים.

 

אי תלות ברבנות

אחד היתרונות המהותיים של ידועים בציבור, הוא שהם לא נדרשים להיות תלויים ברבנות. הם יכולים לערוך חתונה לא דתית, לחיות את חייהם כפי שהם רוצים וחושבים לנכון – ובמידה והזוג יבחר להיפרד, הם לא יידרשו לעבור את פרוצדורת הגירושים ברבנות.

 

זכויות שמגיעות לידועים בציבור

בני זוג ידועים בציבור יכולים להוליד ילד ולקבל עבורו את כל ההטבות שמגיעות לזוג נשוי שמוליד ילד, יכולים להסתייע במשרד הבינוי והשיכון על מנת לקבל סיוע בנושא הדיור, הם זכאים לרשת זה את זה (מהמילה ירושה) וזכאים לזכויות וקצבאות מביטוח לאומי כמו זוג נשוי.

 

אחד היתרונות החשובים – זכאות להחזרי מס כמו זוג נשוי

במידה ובני זוג ידועים בציבור עוברים דירה למשל, אל מקום מגורים שמעניק הטבת מס – הם זכאים לקבל הטבה זו. בנוסף, הם יהיו זכאים לנקודת זיכוי במס הכנסה במידה ונולד להם ילד, כמו שניתן לזוג נשוי.

למידע נוסף לגבי החזרי מס לידועים בציבור, ואף לגבי החזרי מס בנושאים אחרים (החלפת עבודות, שינוי במשכורת, פיצויים ועוד ועוד) – תוכלו להיכנס לאתר האינטרנט https://taxes-refund.co.il. באתר תוכלו למצוא שאלון בו תמלאו את פרטיכם האישיים, ותוכלו לבדוק בעצמכם האם אתם זכאים להחזרי מס מהמדינה!

 

חסרונות הידועים בציבור

על אף היתרונות שקיימים לזוג ידוע בציבור, ישנם קשיים שזוג כזה יצטרך להתמודד איתם. ישנם עדיין נושאים בהם לא השוו את זכויותיהם של ידועים בציבור לכאלו של זוג נשוי, כמו למשל אי תשלום פיצויי פיטורים אם אחד מבני הזוג התפטר ממקום עבודתו עקב מעבר דירה.

מכיוון שנושא הידועים בציבור עדיין לא מוסדר בחוק באופן רשמי, כל זכות שהם מקבלים היא נקודתית – כזו שהפסיקה התייחסה אליה בעקבות מקרה שהובא בפני בית המשפט. עדיין אין הכרה כוללת וגורפת במעמד הידועים בציבור, ולכן עדיין תיתכן הפליה.

 

זוג

בית

חדרי שינה בירושלים

חדר השינה הוא המקום בו אנחנו מתחילים את היום ושאליו אנחנו חוזרים בסופו. הוא חלל כל כך חשוב ומשמעותי לנו, היות והוא מהווה את מקום ההירגעות שלנו, ובו אנחנו אמורים להרגיש הכי בנוח. במאמר זה נרחיב על חדרי שינה בירושלים, ועל מגוון הפתרונות הקיימים למקסום האווירה שתשרה בו.

חדרי שינה בירושלים

באתר שלנו https://booletz.co.il תוכלו למצוא מגוון רחב של חדרי שינה. על חדרי שינה בירושלים להיות מעוצבים בצורה שתצליח להשתלב עם האנרגיה הקסומה שבעיר, ולפיכך עומדות בפניכם באתר שלנו אפשרויות רבות ומגוונות ביותר.

מיטה

סוגי חדרי שינה בירושלים

חדרי השינה שלנו מגיעים מאובזרים לחלוטין, ובמחירים שנעים בין 1,890 ש"ח לבין 4,420 ש"ח בלבד. מערכות חדרי השינה כוללות בתוכן מיטה זוגית, 2 שידות לילה וטואלט. בחלק מהדגמים היקרים יותר, יתווסף למערכת חדר השינה גם ארגז מצעים.

דוגמאות לסוגי חדרי שינה בירושלים

ניקח לדוגמה את דגם ליאור. דגם זה, שמחירו 2,720 ש"ח בלבד, כולל רהיטי חדר שינה המצופים פורניר מעץ טבעי, עשויים MDF ופרזול גרמני. בסיסה של המיטה הזוגית שבמערכת חדר השינה עשוי עץ מלא.

מערכת חדר השינה בדגם דרור, למשל, תכלול את אותם הרהיטים, מלבד המיטה הזוגית, שתגיע מעוצבת עם הפרדה יהודית. רהיטי מערכת חדר השינה בדגם דרור גם הם מצופים פורניר מעץ טבעי, עשויים MDF ופרזול גרמני.

דברים שחשוב לדעת על סוגי חדרי שינה בירושלים

אצלנו תוכלו לבצע מגוון שינויים במערכת חדר השינה שתבחרו. כך, למשל, תוכלו לבחור בין צבעי עץ שונים ובין סוגי הידיות לארונות הבגדים.  כמו כן, תוכלו לשנות את גודל המיטה (בתוספת תשלום סמלית), ולצרף מבחר תוספות כמו מזרנים, ארגזי מצעים מתרוממים ועוד. במידה ובחרתם דגם המגיע עם מיטה זוגית, תוכלו, בתוספת תשלום, לקבל מיטה יהודית במקום.

אצלנו בבול עץ תוכלו למצוא מגוון רחב ביותר של ריהוט לבית, כולל מערכות חדרי שינה כמובן. אם לא תרצו לרכוש מערכת מלאה של חדר שינה, תוכלו למצוא כל סוג רהיט בנפרד – מיטות, ארונות, שידות ועוד.

עוד פרטים עלינו

אנחנו בבול עץ מספקים סחורה מעוצבת מחומרים איכותיים ובמחירים נוחים. אנחנו מתחייבים לאספקה מהירה ביותר, של עד 14 ימי עסקים בלבד מרגע קבלת אישור ההזמנה שביצעתם. השירות שלנו כולל הובלה והרכבה עד הבית, בתוספת תשלום סמלית, ואנו שואפים לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחות שלנו.

המחירים שלנו בבול עץ הם מחירים נהדרים שיקרצו לכל אחד ואחת מכם. בנוסף, אנחנו שמחים להעניק שירות מקצועי גם באופן מקוון באתר שלנו, וכן בטלפון מספר 072-371-8610. שעות הפעילות שלנו הן בימים ראשון עד חמישי בין 10:00-19:00, ובימי שישי וערבי חג בין 9:00-13:00. מקווים לראותכם בקרוב https://booletz.co.il

במה תלוי מחיר ההובלות? למאמר המלא כנסו לכאן.