ארכיון הקטגוריה: טיפים חשובים

הצעת נישואין

כיצד לארגן הצעת נישואין בפחות מ 4 שעות

בחודשים האחרונים נחשף כל עם ישראל להצעות נישואים איכותיות, מעניינות ויוצאות דופן. חייל מציע לחברה שלו נישואין בסיום קורס קצינים, וגבר מציע לאשתו נישואין תוך הסייעות בהופעה של אמן חושים. מלבד ההצעות שהוזכרו לעיל,  ניתן להיזכר בעוד מגוון רחב של הצעות נישואין, שלכל אחת מהן הייחוד שלה וכל אחת מהן מחדש היא מרגשת ומרטיטה את הלב.

ואכן, אין כמו ראשית הדרך של משפחה חדשה בישראל כדי לשמח לבבות. בשורות הבאות נסביר כיצד לארגן הצעת נישואין בפחות מארבע שעות, ולהפוך את ההצעה הזאת לחוויה חד פעמית.

מה צריך כדי לארגן הצעת נישואין קריאטיבית? מי צריך להיות נוכח בהצעת הנישואין, על מנת להפוך אותה למושלמת? היכן המקום הטוב ביותר להצעת הנישואין הזאת? להלן הצעה באשר לדרך הקצרה ביותר לארגן הצעת נישואין איכותית.

 

מה צריך כדי לארגן הצעת נישואין

למעשה, על מנת לארגן הצעת נישואין לא צריך הרבה הקדמות. הדבר העיקרי שנדרש, הוא רכישה של טבעת אירוסים איכותית ויוקרתית, כזאת שתצביע ותבהיר את הכוונות של מציע ההצעה כלפי בת זוגו ואת רוחב הלב שלו. במסורת היהודית, חשוב לציין, דווקא טבעת האירוסין היא המושקעת ביותר וכמובן שאפשר לפנק את הכלה בעגילי יהלומים צמודים.

הטבעת הזאת היא למעשה המתנה הראשונה שבן הזוג מעניק לאשתו העתידית. בנוסף, יש הלכות המגבילות את היכולת של החתן להזמין טבעת יוקרתית לטקס הנישואים, קרי החופה והקידושין. בין השאר, הטבעת לא יכולה להכיל יהלום, מטעמים המוסברים בהלכה ובקביעתם של חכמים.

אם הטבעת נרכשה קודם, ואם יש סבירות גבוהה שהכלה העתידית תיענה להצעת הנישואין, כל השאר הוא כבר עניין של מה בכן. באשר למקום שבו תתבצע ההצעה חשוב שהוא יהיה מקום וכר ואהוב על ידי שני בני הזוג. זה יכול להיות במסעדה יוקרתית, או על חוף הים או בכל מקום שנראה טבעי להצעות מהסוג הזה.

 

מי צריך להיות נוכח בהצעת הנישואין

התשובה לשאלה הזאת היא מורכבת. בלא מעט מקרים החתן בוחר להציע נישואין בלי שום ליווי של קהל, במקום אינטימי ושקט. בדרך כלל, כמו שכבר נאמר, מדובר במקום שאהוב על ידי שני בני הזוג. עם זאת, יש המעדיפים לשתף בחוויה גם חברים קרובים. אם יש לבני הזוג מכר שהכיר ביניהם, הוא האדם הראשון שצריך לגרום לו להגיע לאירוע המשמח.

למרבה השמחה, העידן המודרני מזמן לכל אחד מאיתנו אפשרויות שלא היו קיימות אך לפני שני עשורים. סבב טלפונים קצה והתראה של שעתיים – שלוש יכול להביא את החברים הטובים ביותר של בני הזוג למקום אחד בשעה היעודה, בלי שום בעיה מיוחדת.

גם אם הזוג המאושר שוהה במקרה במלון כל שהוא, עדיין ניתן להזמין למקום את כל מי שצריך, ובמרבית המקרים המוזמנים אכן יגיעו. הדבר החשוב ביותר הוא לשמור על שלווה, ולא להניח לכלה המיועדת להרגיש שמשהו חריג מתרחש, עד שיגיע הרגע המרגש.

הלבנת הון –החוק מאחוריכם

הון שחור הוא כינוי לכסף המעורב בפעילות לא חוקית. בעבר, היה נהוג לכנות רק כספים מעסקאות סמים או פשיעה אחרת כהון שחור, אך עם השנים התרחב המושג וכעת גם כספים שהיו מעורבים בהעלמות מס, גם אם הורווחו בדרך חוקית – נחשבים כהון שחור. הכסף הזה יכול להגיע בכל צורה, אך לרוב מדובר על כמויות גדולות של מזומנים שיש להחביא או להפוך ללגיטימיים וברי שימוש. הדרכים לעשות זאת נקראות: הליך הלבנת הון, מאחר והן הופכות "הון שחור" להון שמותר להשתמש בו בכל מקום ואין צורך להחביא אותו עוד. הדרכים להשגת הון שחור הן רבות ומגוונות, אך יש כמה דרכים מרכזיות להלבין את אותו ההון שצריך לתת עליהן את הדעת.

שטר יורו

הלבנת הון – הדרכים שאליהן יש לשים לב

עסקים חוקיים – גורמי ביניים

ישנם עסקים המתקיימים באמצעות הזרמה קבועה של כמויות גדולות של מזומנים. ניתן לראות דוגמאות כמו מכולות שכונתיות, תופרות ועסקים קטנים. כל אלו משתמשים במזומן אשר כמעט ואין עליו פיקוח, מאחר ואין תיעוד מדויק של ההכנסות וההוצאות. חלק מהפושעים העוסקים בהלבנת הון  ניגשים לבעלי עסקים שמגלגלים מחזורים גדולים של מזומנים ומבקשים מהם להכניס חלק מהכסף השחור אל המחזור הזה. בתמורה, לאחר שבעל העסק מחזיר להם את הכסף המולבן, הם נותנים לו עמלה בדמות אחוזים. חשוב לציין כי גם במקרים כאלו, שני הצדדים נחשבים לחלק מהעבירה ובמידה ויתייצבו מול בית המשפט – שניהם יבואו על עונשם.

שימוש בחברת קש

זוהי חברה אותה מקימים בעלי ההון השחור. כלפי חוץ היא פועלת כחברה רגילה, בעלת שם ודיווחים משלה לרשויות, אך מתחת לפני השטח היא מבצעת פעולות של הלבנת הון והפיכת כסף שחור להון לגיטימי בדרכים עקלקלות ולא חוקיות. שימוש בחברת קש אינו חוקי כמובן, אך פעמים רבות הן מוקמות כדי לקבל הקלות במס וצרכים ארגוניים נוספים, כך שיכול להיות קשה להבחין בפעילות הלא חוקית המתבצעת מתחת לפני השטח.

רווחי הימורים

כמעט ובלתי אפשרי לפקח על כספי הימורים. אלו מלכתחילה נמצאים בשטח אפור מבחינה חוקית, ובמדינת ישראל כמעט ואין מקומות בהם אפשר להמר בצורה חוקית. אף על פי כן, ניתן להצהיר כי הכספים הרבים הם כספים שהגיעו מזכיות באתרי הימורים שונים או ממקומות בהם הדבר חוקי, ולעיתים כך מצליחים להלבין כספים בלתי חוקיים.

מטבעות דיגיטליים

למרות שטירוף הביטקוין מעט שכך עם הזמן, עדיין מדובר על תופעה שלמה של מטבעות דיגיטליים הנמצאים ברשת לבד ומגונים במגוון הגנות סייבר שונות. כמטבעות עלומים שכאלה, הם יכולים לספק אנונימיות לקונים ולמוכרים וכך לאפשר העברות כספים רבות בלא ידיעה מי הגורם שהביא את הכסף, מהיכן הכסף הזה הגיע ואפילו לאן הוא הולך. הידע המוגבל הזה מסייע בהלבנת הון ועושה זאת בקלות.

מעוניינים להמשיך לקרוא על צווארון לבן כנסו כאן

שני ילדים

הביטוח שכל הורה צריך לעשות לילד שלו

רכישה של ביטוח בריאות היא הרכישה החשובה ביותר אותה תבצעו, וזאת על מנת להגן על ילדכם בעת הצורך. מה חשוב לדעת בנושא וכיצד ניתן לרכוש – כל הפרטים במאמר הבא.

ביטוח בריאות – בגדר חובה

ביטוח בריאות הוא ביטוח אשר מוענק לכל אזרח בישראל, ועלותו נאמדת בכמה עשרות שקלים. יחד עם זאת, לאור העובדה כי כיום שירותי הבריאות בישראל קורסים, מוצאים עצמם רבבות אזרחים אובדי עצות ומתוסכלים כתוצאה ממצב בריאותי אשר מצריך הוצאה כספית אדירה של אלפי שקלים לעיתים, בעבור הילדים. יתרה מכך, בשנים האחרונות חל קיצוץ דרסטי בהשקעה של הממשלה בכל הקשור לבריאות, ועל כן רכישה של ביטוח בריאות מחברת הביטוח היא בגדר הכרח.

קנייה נכונה

מהו ביטוח בריאות?

ביטוח בריאות הוא למעשה ביטוח המעניק כיסוי במגוון נושאים בריאותיים בעבור המבוטח, כמו גם לשם הענקת פיצוי במקרה של מצב בריאותי מסוים. במדינת ישראל כאמור כל אזרח מחזיק בביטוח בריאות, וזאת כחלק ממסגרת של חוק ביטוח בריאות ממלכתי אשר כולל גם את סל התרופות. יחד עם זאת, לאור העובדה כי סל הבריאות הוא סל מצומצם ביותר, נדרשת בעבור הורים רבים רכישה של ביטוח בריאות פרטי מחברת הביטוח וזאת על מנת להיות בראש שקט במידה וחס וחלילה הילד יזדקק לטיפול רפואי מקיף בחו"ל, כמו גם מתן תרופות אשר אינן בסל הבריאות הוא אכן יקבל אותן, ועל כן לא תאלצו לשלם אלפי שקלים על טיפולים.

מהו המחיר של ביטוח בריאות בעבור ילדים?

בניגוד למבוגרים, ביטוח בריאות בעבור ילדים הוא זול במיוחד וזאת לאור העובדה כי רמת הסיכון של הילדים היא נמוכה מאוד בעבור חברות הביטוח, ועל כן ניתן לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בעבור מגוון רחב של כיסויים. עם זאת, על מנת לבצע את הרכישה הזו חשוב לבצע השוואה בין חברות הביטוח, וזאת על מנת לקבל את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר, ובמחיר משתלם אשר מתאים לרקע הבריאותי של הילד. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי רכישה של פוליסה מורחבת ומקיפה בעבור הילד עם מכלול הכיסויים יכול להיות גבוה מאוד, לעומת רכישה נפרדת של כל כיסוי. לכן, על מנת להקל על תהליך הרכישה מומלץ לפנות לחברה מקצועית בתחום, וזאת לאור העובדה כי חברת ביטוחי בריאות יכולה להעניק לכם את הצעת המחיר הטובה ביותר, מבלי שתצטרכו להתאמץ.

רכישת ביטוח בריאות בעבור הילדים באמצעות חברת ביטוחי בריאות אבנר

חברת ביטוחי בריאות אבנר היא החברה המובילה כיום בענף ביטוחי הבריאות, ומאפשרת לכם לקבל את המידע המקיף והטוב ביותר בעבור רכישה של ביטוח בריאות לילד ממגוון רחב של חברות ביטוח מובילות. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר בכתובת https://www.avner.org.il, להשאיר פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם.