חיפוש

מארגנים אירוע לעובדים – למה שלא תחשבו על מתנות שימושיות יותר?

מארגנים אירוע לעובדים – למה שלא תחשבו על מתנות שימושיות יותר?

הדרך הכי טובה לסיים ברוח טובה אירוע לעובדים היא לחלק להם מתנות. אבל איך בוחרים מתנה שווה, למה כדאי להציב את הפרקטיקה בראש סדר העדיפויות ומה התקציב המתאים? הנה כל התשובות

בחירה נכונה של מתנות לעובדים עלולה להיות משימה קשה יותר מכפי שנהוג לחשוב. אם רוצים לבחור נכון מתנות מן הסוג הזה, צריך להגדיר מראש את התקציב. לאחר מכן, יש לברר מה יתאים לכל העובדים – כדי למנוע אפליה. אז מצד אחד, התאמה אישית של מתנה למי שעומד לקבל אותה היא תנאי להצלחה. מצד שני, לכל עובד או עובדת עשויים להיות צרכים אחרים או סדר עדיפויות שונה.

הפתרון הוא ללכת על בטוח עם חלוקת מתנות לעובדים מיד אחרי אירוע משותף. אם ממילא מפיקים אירוע ומזמינים אליו את כל העובדים, כדאי לסיים אותו ברוח טובה ובנימה חיובית. כדי לעשות את זה, כדאי לחלק לעובדים מתנות ואפשר אף לשאוב השראה ממקורות כגון https://milmanltd.co.il/מתנות-לעובדים על מנת לקבל רעיונות.

 

איזה מתנות נחשבות הכי שימושיות לעובדים?

מתנה שווה היא משהו שהעובדים רוצים אבל לא יקנו לעצמם. בשביל להבטיח שהעובדים יתחברו למתנה וכדי לדאוג שהיא תגביר את המוטיבציה שלהם כלפי המעסיק גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך, כדאי לבחור אותה על פי שיקולים של פונקציונאליות ופרקטיקה. במילים אחרות, המתנה לעובדים צריכה להיות שימושית.

מתנות שימושיות לעובדים יכולות להיות למשל כלי מטבח, עטים, מחזיקי מפתחות, כלים לבית, מוצרי קמפינג ונופש, מוצרי וויסקי ויין וכן הלאה. אם מקפידים גם למתג מתנות כאלה, הופכים אותן למוצר פרסומי לכל דבר ועניין: מצד אחד, העובדים יחזיקו את המתנות הללו בבית או בחוץ לפי אופי השימוש בהן. מצד שני, גם כל מי שנמצא ליד המתנות יראה את הלוגו של החברה וכך המעסיק ירוויח את הפרסום.

 

מה התקציב המתאים לרכישת מתנות?

החדשות הטובות הן שמתנות שימושיות לעובדים לא מחייבות חריגה מתוך מסגרת התקציב עבור המעסיק. בעידן של היום אפשר לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על איכות, בעיקר אם קונים מתנות בכמות גדולה יחסית. למעשה, ככל שקונים יותר מתנות – כך המחיר לכל מתנה יורד. אז על מנת להגיע למצב שבו המחיר של המתנות משתלם גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך, כדאי להשוות בין האפשרויות שעל הפרק.

בסופו של דבר, מעסיקים שמתכננים אירוע לעובדים לוקחים על עצמם אתגר מאוד משמעותי. עם זאת, המעסיקים מבינים שלאירועים כאלה יש משמעות רבה ואף השפעה על המוטיבציה של העובדים ועל התפוקה שלהם. אז כדי להזריק ערך מוסף לתוך אירוע עובדים, חשוב לבחור נכון את המתנה המתאימה. אם בוחרים מוצר מתאים ודואגים שהוא יהיה שימושי, המתנה תהיה מושלמת והעובדים יאהבו אותה.

אולי תאהבו גם את

בית
חדרי שינה בירושלים

חדר השינה הוא המקום בו אנחנו מתחילים את היום ושאליו אנחנו חוזרים בסופו. הוא חלל כל כך חשוב ומשמעותי לנו, היות והוא מהווה את מקום

קרא עוד »
ריצוף צבעוני
סוגי ריצוף מומלצים לבית

ריצוף הבית הוא חלק בלתי נפרד מתהליך ארוך וממושך של שיפוצים. העשורים האחרונים, ובמיוחד בשנים האחרונות, חלו שינויים ושיפורים משמעותיים בסוגי הריצוף המוצעים כיום בשוק

קרא עוד »