חיפוש

סקודה קודיאק: סיבה למסיבה?

סקודה קודיאק: סיבה למסיבה?

אם לא שמעתם כבר על הסקודה קודיאק, כנראה שאתם היחידים.

עם נראות חיצונית מעולה, ביצועים גבוהים, מערכות רכבת מתקדמות והרבה אבזור, ככל הנראה שזה הרכב הכי מפנק שתוכלו למצוא.

 

למה לקנות סקודה קודיאק?

מבין שלל האפשרויות המוצעות לנו היום בבואנו לבחור את הרכב החדש שלנו, סקודה קודיאק בולטת במיוחד. סקודה קודיאק הינה בין הרכבים הפופולריים כיום, והסיבה מוצדקת. מדובר ברכב מרשים מאוד, שכל כולו צועק יוקרה מצד אחד, ומצד שני הוא מתוכנן מעולה, מאובזר עד לפרטים הקטנים, ומכיל 7 מקומות ישיבה. המסקנה ברורה: סקודה קודיאק מתאימה גם למשפחה גדולה, וגם סתם למי שרוצה להתפנק.

 

סקודה קודיאק במבחן הבטיחות

סקודה קודיאק מאובזרת במערכות בטיחות מתקדמות, בניהן מערכת שיוט אדפטיבית, המאפשרת לכם לקבוע מהירות נסיעה קבועה, כאשר הרכב ידע לעשות את השינויים במהירות הנסיעה בהתאם לשינויים בכביש. מערכת בטיחות נוספת אותה ניתן למצוא ברכב, היא מערכת front assist, אותה אפילו לא תצטרכו להפעיל מראש כדי שהיא תאמוד את המרק ביניכם לרכב שלפניכם, תסייע לכם לשמור על מרחק תקין באמצעות מערכת התראות, ותבלום במקומכם במידה ונקלעתם לתאונה. לרכב מערכות נוספות אשר כולן יחד נועדו להפוך את הנסיעה שלכם לבטוחה ביותר.

 

רמת האבזור

כל מה שתמיד חלמתם שיהיה לכם ברכב, קיים בסקודה קודיאק. החל מתא מטען גדול ורחב –  תוכלו גם לקפל את המושבים האחוריים ולהגדיל את שטח האחסון במידת הצורך, מערכת אוויר הכוללת יציאות מיזוג במושבים מאחור, פתרונות הגנה על דלתות הרכב מפגיעות, תאי אחסון רבים, תא אחסון קר ועוד. אין שום ספק שהרמת הגימור של הרכב עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מהם תוכלו ליהנות בכל נסיעה.

 

איך סקודה קודיאק יכולה להיות שלכם

כדי לרכוש סקודה קודיאק תצטרכו להיפרד מלפחות 180 אלף שקלים. ישנם דגמים שונים, עם מנועים שונים ושנות ייצור שונות, ולכן המחיר גם עולה בהתאם. עם זאת, כיום ניתן למצוא סוכנויות וחברות המוכנות לעזור לכם להגשים את החלום, וימצאו לכם אפשרויות מימון משתלמות, בהן אתם בוחרים את גובה ההחזר החודשי אותו אתם רוצים, ובמקרים מסוימים אפילו לא תצטרכו לשים מקדמה כספית מראש. לאחר כשלוש שנים, יפרשו בפניכם שלוש אפשרויות: לבחור בעסקת טרייד אין, לקבל רכב חדש ולהמשיך לשלם את התשלומים החודשיים, למכור את הרכב לצד ג' ולשלם את יתרת התשלום שנשארה לכם, או להמשיך ולהחזיק ברכב ולפרוס את יתרת התשלום שלכם לתשלומים, אשר בסופם הרכב יהיה שלכם.

 

לסיכום

סקודה קודיאק הינו אחת הבחירות הבולטות בשנים האחרונות, למשפחות ולאנשים שמחפשים רכבים ברמה גבוהה. השילוב של המראה החיצוני המושקע, מערכות הבטיחות שהופכות את הנסיעה לבטוחה ולנוחה, ורמת החשיבה על הפרטים הקטנים בכל האבזור של הרכב הופכים את הבחירה בסקודה קודיאק לחכמה.

 

רכב משפחתי

אולי תאהבו גם את